Folie

Folia monomeryczna

Najbardziej popularna i najtańsza folia samoprzylepna, która znajduje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Stosowana do reklam krótkookresowych, przeznaczona do zadruku oraz plotowania. Dostępne są trzy rodzaje folii monomerycznej: biała błyszcząca, biała matowa oraz przezroczysta.

Folia polimerowa

Folia polimerowa to folia o podwyższonej trwałości względem folii monomerycznej. Stosowana do reklam długookresowych, przeznaczona do zadruku oraz plotowania.

Folia odblaskowa

Folia odblaskowa stosowana w reklamie. Dostępna w różnych kolorach, przeznaczona do zadruku oraz plotowania.

Folia OWV

Folia One-Way Vision składa się z małych otworów pozwalających na przenikanie światła. Grafika jest widoczna na zewnątrz, a jednocześnie subtelnie zakrywa wnętrze pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się jako reklama na oknach budynków biurowych oraz punktów usługowych.

Folia mrożona

Dzięki efektowi oszronionego szkła oraz zastosowania cięcia i druku można uzyskać bardzo ciekawe aranżacje podkreślające nowoczesny charakter między innymi witryn biur, gabinetów, czy też przestrzeni mieszkalnych.

Folia kolorowa

Stosowana w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej doskonale nadaje się do obróbki na ploterach tnących. Stosowana do reklam krótko i średniookresowych.

Folia translucentna

Doskonale rozprasza światło. Znajduje zastosowanie przy tworzeniu wewnętrznych oraz zewnętrznych reklam świetlnych.

Folia wylewana

Wykorzystywana do oklejania nieregularnych kształtów (zaokrągleń, falowań, przetłoczeń, charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Stosowana do reklam długookresowych.

Folie specjalne

W ofercie posiadamy między innymi folię złotą, srebrną oraz folię lustro weneckie. Reklamy wykonane przy użyciu folii specjalnych są doskonałą metodą na eleganckie, oryginalne zaprezentowanie swojej firmy.

Realizacje